Okulary korekcyjne męskie

  Filters
  Done

  23 Products

  Okulista stwierdził u Ciebie wadę wzroku? Okulary korekcyjne to wciąż jeden z najbardziej skutecznych sposobów poprawy jakości widzenia. Odpowiednio dobrane zapewniają znacznie lepszy komfort życia – zarówno w pracy, jak i na co dzień. Co więcej, zapobiegają pogłębianiu się wady, a szeroki wybór kształtów i kolorów oprawek sprawia, że każdy może wybrać model dopasowany do indywidualnych potrzeb. Gabinet okulistyczny warto jednak odwiedzać przynajmniej raz w roku, aby ponowić badania wzroku, a w razie potrzeby dobrać nowe szkła korekcyjne.

  Męskie okulary do czytania – jakie wybrać?

  W ofercie sklepu Nanoos znalazły się okulary korekcyjne męskie – do czytania oraz zerówki. Wyróżniają się elegancką stylistyką, uniwersalnością i ponadczasowym kształtem. Nie powodują powiększenia oczu, lecz nadają osobie noszącej bardziej estetyczny wygląd. Stanowią atrakcyjny wizualnie dodatek do codziennej garderoby. Niektóre modele posiadają filtr Blue Light, który chroni oczy przed promieniowaniem emitowanym przez takie urządzenia, jak: monitory, telewizory, tablety i żarówki LED. Dlaczego to takie ważne? Szkodliwe światło niebieskie wywołuje różnego typu uszkodzenia w naszym oku, a także bóle głowy i trudności z zasypianiem. Warto więc zadbać o swoje zdrowie już dziś!

  Okulary korekcyjne męskie powinni nosić panowie, u których stwierdzono wady refrakcji. Są to pewne niedoskonałości optyczne, które nie pozwalają oku odpowiednio skupiać światła na siatkówce. Wśród najczęściej diagnozowanych schorzeń wyróżnia się krótkowzroczność, dalekowzroczność i astygmatyzm. Szukając odpowiedniego modelu z naszej oferty, kieruj się więc zaleceniami lekarza co do mocy soczewki. Oprawki możesz natomiast wybierać z większą swobodą, bawiąc się stylem. Dostępne są w kolorze białym, czerwonym, czarnym i granatowym.

  Okulary korekcyjne męskie w sklepie Nanoos

  Zależy Ci na pełnej ochronie wzroku? Postaw na męskie okulary do czytania ze specjalnym filtrem UV, który blokuje wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego: UVA, UVB i UVC. Doskonałą wygodę noszenia zawdzięczamy systemowi fleks, czyli bezuciskowym zausznikom, które z łatwością dopasujesz do kształtu swojej twarzy. A to jeszcze nie koniec! Do każdej pary okularów korekcyjnych męskich marki Montana dołączamy miękkie i eleganckie etui ochronne.

  Okulary korekcyjne męskie to dziś dodatek, który jest synonimem dobrego gustu. Nie tylko pozwala zminimalizować skutki wady wzroku, ale także dopełnia wizerunek zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Zachęcamy do skorzystania z oferty.