Filters
Done

68 Products

Wygoda noszenia była jednym z najważniejszych czynników, jakie brano pod uwagę podczas projektowania okularów korekcyjnych, do czytania i zerówek dostępnych w ofercie nanoos.pl. Akcesoria te wyróżniają się między innymi bezuciskowymi zausznikami, wykonanymi z użyciem systemu typu flex. Pod względem kształtu znajdziesz u nas oprawki prostokątne i te w stylu kociego oka. To eleganckie akcesoria, które będą pasować każdemu. Mamy tu modele męskie, damskie oraz unisex. Niezależnie od tego, czy wybierzesz okulary do czytania, soczewki korekcyjne czy asferyczne, do każdego z nich dołączone będzie dopasowane etui z logiem marki Montana. Zapraszamy do poznania oferty!

Soczewki asferyczne – dla kogo?

Większość modeli dostępnych w nanoos.pl ma właśnie ten rodzaj soczewek. Okulary asferyczne (do czytania i nie tylko) są chętnie wybierane przez osoby o większej wadzie wzroku, ale nie jest to rozwiązanie przeznaczone wyłącznie dla nich. Szkła w zerówkach oraz akcesoriach korekcyjnych tego typu mają cieńsze krawędzie – dzięki temu estetycznie wyglądają i nie powiększają oczu. Jednocześnie taka konstrukcja sprawia, że w modelach asferycznych eliminowane jest zniekształcenie obrazu i polepsza się widzenie peryferyjne.

Okulary do używania podczas pracy przy komputerze

W naszym sklepie internetowym zaopatrzysz się także w okulary zerówki z filtrem niebieskiego światła. Nawet jeśli na co dzień nie musisz zakładać szkieł korekcyjnych, to te modele przydadzą Ci się podczas długotrwałego korzystania z komputera bądź oglądania telewizji. Zerówki, jak i wspomniane wyżej akcesoria do czytania mają bezuciskowe zauszniki. W wybranych modelach znajdziemy również filtr ochronny UV400.

Z pełnym zakresem mocy soczewek asferycznych, jakie możesz wybrać, zapoznasz się po wejściu na podstronę danego modelu. Okulary korekcyjne do czytania, pracy przed ekranem i codziennego użytkowania należy dobierać po konsultacji ze specjalistą. Produkty zamówione w naszym sklepie do godziny 16:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia.