Filters
Done

59 Products

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór ciekawych i nowoczesnych ozdób ściennych, ale też wiele gadżetów i akcesoriów dla osób chcących samodzielnie przygotować dekoracje do domu lub mieszkania. Spędź czas na układaniu haftu diamentowego lub zawieś na ścianie minimalistyczny zegar, wykonany z połyskujących elementów. Zapraszamy do zakupów!

Rękodzieło do kreatywnego spędzania czasu

Hafty diamentowe – w ostatnim czasie ta metoda spędzania wolnych chwil stała się niezwykle popularna. Do układania obrazków składających się z małych, kolorowych diamentów można przysiąść samemu lub w towarzystwie bliskich. W zestawie znajdują się nie tylko posegregowane koraliki, ale też inne akcesoria: płótno o wymiarach 30 x 40 cm, klej z aplikatorem oraz instrukcja pokazująca, jak krok po kroku uzyskać pożądany obrazek. Ułóż go w całości i zyskaj własnoręcznie przygotowaną ozdobę ścienną do mieszkania. W sprzedaży znajdziesz mnóstwo różnych wzorów – poznaj wszystkie gadżety i zamów wybrany zestaw do haftu diamentowego z naszego sklepu internetowego.

Dekoracje na ścianę do Twojego domu lub mieszkania

Zegary ścienne to niezmiennie jedna z najchętniej wybieranych ozdób do domów i mieszkań. Wieszamy je w kuchniach, salonach i gabinetach. Akcesoria proponowane w naszym sklepie internetowym występują w iście nowoczesnej odsłonie. Duże, kontrastujące z kolorem ściany cyfry można wieszać w takim ułożeniu, by jak najlepiej wpasowały się w wystrój pomieszczenia. W sprzedaży znajdziesz zegary, w których wszystkie elementy mają ten sam odcień, styl i wielkość; inne z kolei to zestawy mieszane.

Do każdego z nich załączona jest instrukcja z szablonem – cyfry i wskazówki możesz układać w dowolnej, odpowiadającej Ci odległości. Stworzona przez Ciebie dekoracja do domu może mieć rozmiar 70 x 70 cm, ale i 130 x 130 cm. Decyzja należy do Ciebie! Jeśli poszukujesz gadżetów i akcesoriów ściennych do swojego mieszkania, wybierz nasze minimalistyczne zegary. Będą świetnie wyglądać nad kanapą lub jadalnianym stołem. Hafty diamentowe a może ścienne zegary? Przeglądaj nasz asortyment w poszukiwaniu ciekawych, dekoracyjnych gadżetów do domu.